Pohodový přivýdělek s firmou Selvintech s.r.o

Rodinný rozpočet nevypadá vždy tak, jak bychom chtěli a často je třeba zvýšit příjmy a to kvůli zaplacení účtů, spoření nebo koupi nového automobilu. Zaměstnavatele tyto problémy ale netrápí a jen málokdy tak přistoupí na zvýšení platu v závislosti na rostoucích nákladech rodiny. Jedinou zbývající možností je přivýdělek, který chybějící peníze do rozpočtu přinese a změní čísla na bankovním účtu opět do plusu. Firma Selvintech s.r.o takovou možnost nabízí a to v podobě výroby dekorací, která je snadná, časově nenáročná, ale i zábavná. Provádět jí můžete z pohodlí vašeho domova a vyhnete se tak dojíždění, zbytečným nákladům i nepříjemnému prostředí. Práci si naplánujete podle svých možností, díky čemuž se nemusíte stresovat a honit.

 
Práci si navíc rychle osvojíte a po několika týdnech jí zvládnete i při sledování televize nebo poslouchání rádia. Rázem se z ní stane zábava, za kterou dostanete zaplaceno a kterou si i užijete. 
 
Kvalitní komponenty pro snadné montování
Kvalitní komponenty jsou základem pro efektivní práci a umožňují snadnou a rychlou montáž vybraných dekorací. Naše firma toto pravidlo dodržuje a veškeré námi dodané komponenty splňují vysoké nároky na kvalitu a provedení. Při práci Vás tak nebudete nic zdržovat a vyhnete se problémům a zdržením.
 
Proč pracovat právě u nás?
Proč si vybrat brigádu pro společnost Selvintech?

 
Zde je hned několik důvodů:

·         Zajímavá práce z pohodlí domova
·         Výborné finanční ohodnocení
·         Kvalitní komponenty pro bezproblémovou montáž
·         Neustálá komunikace i podpora
·         Předešlé zkušenosti zaměstnanců + jistota výplaty
·         Plánování práce dle vlastních možností
·         Práce vhodná pro studenty, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené