Když obal, tak ten, co je kvalitní a výhodný zároveň


Není obal jako obal. Na jeho vlastnostech přitom mnohé záleží. Pokud chcete mít jistotu, že vaši zákazníci nebudou zklamáni tím, v jakém stavu k nim objednané zboží dorazilo, zabalte ho tak, aby se mu cestou nemohlo nic přihodit. A pokud k tomu využijete také lehký, a přitom pevný a odolný materiál, který se obsahu balíčku skvěle přizpůsobí, můžete tak chytře ušetřit peníze za doručovací služby.
nákupní tašky, žena
Za co se platí?
Pokud jde o zásilky, tak o jejich výsledné ceně rozhodují dvě věci – a to jsou rozměry a hmotnost balíčku. Každý z nás se snaží ušetřit – takže i vy budete mít jistě radost, když tyto dvě vlastnosti budou co nejvíce výhodné, úsporné.
V tomto je na plastové obálky spolehnutí. Jsou lehké, a přitom dostatečně pružné. Jsou pevné, a přitom se obsahu zásilky dobře přizpůsobí. Takže nebudete zbytečně převážet vzduch a rozměry zásilky budou právě tak akorát, jak je potřeba.
A když za doručovací služby ušetříte, můžete také snížit konečnou cenu zboží – vašim zákazníkům to jistě udělá radost a vy získáte nemalou konkurenční výhodu.
taška se zeleninou, plastová
Skladné a finančně výhodné
Plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky oceníte také z hlediska manipulace s nimi.
Jen si představte, jak je namáhavé, připravit zboží k odeslání v papírové krabici. Musíte ji složit, slepit, svázat. To chvíli trvá, zabere vám to nějaké místo, a větší krabice jsou poměrně těžké, takže manipulace s nimi je namáhavá.
S igelitovým sáčkem je to jiné – je lehký, a to jediné, co musíte při balení udělat, je přelepit samolepicí klopu – a máte hotovo.