Jedině Morava

Doba se trochu změnila a my s ní. Když chceme někde relaxovat a odpočívat, tak přesně víme, jak. Samozřejmě, že potřebujeme mít klid a nebýt nikým rušeni, ale zase se úplně vzdát veškerého kontaktu se světem někde uprostřed lesů? Být bez internetového připojení, o všechno se muset postarat sami, přemýšlet a vymýšlet zábavu pro své blízké a možná i sami pro sebe? Každému, co jeho jest, ale kdo chce, žije moderně a je zvyklý na určitý druh standardu i o dovolené, bude rozhodně překvapen! Nabízíme Vám dokonalou možnost pro relaxaci, nabízíme luxusní služby hotelu mikulov. V nádherné vinařské lokalitě, která přímo vybízí k návštěvě a ochutnávce místních vynikajících vín. A to není všechno přátelé, náš resort vlastní soukromý pivovar. Můžete nejenom ochutnat, ale seznámit se s procesem jeho přípravy.
hotelová gastronomie

Nečekané možnosti, které se každému nabízejí, přesvědčí i toho nejnáročnějšího hosta. Užijte a vyberte si z velké řady wellness procedur. Hlavně dámy ocení, že mohou v rámci hotelu čerpat tyto služby a odpočívat přesně podle svých představ. Masáže, koupele ve vířivce, vynikající gastronomické speciality, prostě nabídka, co každého dostane na první dobrou! Pohybujeme se v oboru hotelových služeb již dlouho, máme řadu zkušeností a naši hosté se k nám rádi a často vracejí. Čeká tady na ně ochotný a příjemný personál, čeká tady na ně nadstandardní zázemí a klid.
vinný sklep
A věděli jste, že máme svojí vlastní vinárnu, nebo vinný sklep? No samozřejmě, jsme přeci na Moravě, ale i tak. Je zde možné uspořádat různé narozeninové akce, nebo firemní večírky. Stačí se seznámit s našimi možnostmi. A pokud nemáte představu, jak by měla oslava vypadat? Zkontaktujte nás, rádi navrhneme způsob a místo oslavy, zajistíme vše potřebné, zajistíme pracovní schůzky, dovolenkové pobyty, kongresy, prostě jsme tady a víme, jak se dělá radost hostům!