Je to hit


Mobilní domy se staly velkým hitem poslední doby. Lidé se nechtějí vázat na jedno místo, a kromě toho si chtějí pořídit levné a úsporné bydlení. Ovšem požadavky na takový typ bydlení nejsou o nic méně náročné, než na bydlení v běžném kamenném domě. Lidé si přejí dostatek prostoru a stejný komfort, jaký by se jim naskytl v běžném domě. Pokud jste již někdy o mobilních domech slyšeli, určitě jste si je představovali jinak, než prostorné a komfortní. Jaká byla vaše představa?  
 
•            Jedna místnost, do které se musí vměstnat veškeré potřeby na běžný život?
•            Nepohodlná postel, která slouží zároveň jako gauč?
•            Kuchyně, která je zároveň koupelnou?
•            Toaleta, na které musíte pomalu stát?
•            Jistě vás také nenapadlo, že by se v takovém domově dalo bydlet i v zimních měsících.
 
Zkrátka a jednoduše, v takovém domě byste rozhodně bydlet nechtěli. V naší nabídce vám však nabídneme velký výběr z mobilních domů, které jsou prostorné, moderní a skutečně komfortní. Pokud se vám stále nezdá, že by tento typ bydlení mohl přinést komfort, přijďte se k nám podívat osobně. Prohlédněte si naše domy skutečně zblízka. Jakmile se v jednom z nich ocitnete, bude vám připadat, že stojíte v běžném kamenném domě. Nic uvnitř totiž nenasvědčuje tomu, že se jedná o takzvaný dům na kolech.
 
Dřevěné a zateplené
 
Domy z naší nabídky jsou dřevěné. Co vás jistě mile překvapí je fakt, že se v nich dá bydlet nejenom v létě, ale dostatečné pohodlí vám zajistí také v zimním období. Rozhodně vám nebude zima a budete se moci v klidu a teple dívat na zimu za oknem.
 
Na klíč
 
Využijte si naší nabídky a nechte si postavit nízkoenergetický dům na klíč. Budete moci bydlet okamžitě a bez dodatečných nákladů. Do dvou měsíců pro vás postavíme váš nový dům, přivezeme ho na místo určení a samozřejmě ho také usadíme. Doprava je vždy v ceně.